Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ALKÜ’lü öğrenciler Nazilli’yi unutmadı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri, Şehit Özel Harekât Polisi Coşkun Nazilli’nin adını kütüphanede yaşatıyor.

ALKÜ’lü öğrenciler Nazilli’yi unutmadı
14 Aralık 2017 - 15:56
banner

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri, Şehit Özel Harekât Polisi Coşkun Nazilli’nin adını kütüphanede yaşatıyor.

ALKÜ Öğrencileri, Halkla İlişikler Dersi kapsamında hazırladıkları “Bir Çocuk Bir Kitap Bir Çocuk Bir Umut” sosyal sorumluluk projesiyle anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Öğrenciler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladıkları kitaplarla Gümüş Kavak Mahallesi’nde bulunan Dim Çayı İlk ve Orta Öğretim Okulunun kütüphanesini oluşturdu. ALKÜ’lü Öğrenciler oluşturulan kütüphaneye ise Şehit Özel Harekât Polisi Coşkun Nazilli’nin adını verdi. Öğrencilerin bu anlamlı davranışı bölge halkının ve okul yönetiminin de büyük takdirini topladı. Proje, Yerli Malı Haftasına denk gelmesi nedeniyle de kütüphanede yenileme çalışması, Yerli Malı Haftasını öğrencilere aşılamak ve kutlama olarak da genişletildi.

Proje kapsamında, Alanya Belediyesi, Alanya Kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Alanya Gençlik Merkezi ve Ülkücü İşler Derneği ALKÜ’lü öğrencilerin bu anlamlı projesine destek verdiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co