Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ALKÜ’lü öğrencilerden TÜBİTAK başarısı

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ (ALKÜ) ÖĞRENCİLERİ TÜBİTAK 2241-ÖZEL SEKTÖRE YÖNELİK LİSANS BİTİRME TEZLERİ YARIŞMASI’NDA KONYA BÖLGE’SİNDE YARIŞARAK, SÜREÇ GELİŞTİRME KATEGORİSİ’NDE 2.LİK VE ÜRÜN GELİŞTİRME KATEGORİSİ’NDE İSE 3.LÜK ÖDÜLÜ KAZANDILAR.

ALKÜ’lü öğrencilerden TÜBİTAK başarısı
15 Ekim 2018 - 14:30

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri TÜBİTAK 2241-Özel Sektöre Yönelik Lisans Bitirme Tezleri Yarışması’nda Konya Bölge’sinde yarışarak, Süreç Geliştirme Kategorisi’nde 2.lik ve Ürün Geliştirme Kategorisi’nde ise 3.lük ödülü kazandılar.

ALKÜ Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezun öğrencilerinden Asude Çam ve Çağlar Subaşı, Doç. Dr. Hilmi Yurdakul ve Dr. Öğretim Üyesi Arife Yurdakul’un danışmanlığında TÜBİTAK 2209-B Sanayiye Yönelik Lisans Bitirme Tezi Destekleme Programı kapsamında destek alarak hazırladıkları lisans bitirme projeleri ile 8-10 Ekim 2018 tarihleri arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen TÜBİTAK 2241-Özel Sektöre Yönelik Lisans Bitirme Tezleri Konya Bölge Sergisi Yarışması’nda yüzlerce proje içerisinden sıyrılarak Süreç Geliştirme Kategorisinde 2.lik ve Ürün Geliştirme Kategorisinde ise 3.lük ödülü kazandılar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat