Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Almanya’dan kritik hamle! Askıya aldılar…

Almanya, temmuz ayında Hamburg’da yapılacak G20 Zirvesi’nin güvenliği için Schengen uygulamasını askıya aldı.

Almanya’dan kritik hamle! Askıya aldılar…
12 Haziran 2017 - 19:41
banner

İçişleri Bakanlığından meydana getirilen yazılmış açıklamada, uç kontrollerinin zaman uygulamaya konulduğu ve 11 Temmuz’a derece süreceği tabir edildi.

KARAYOLU VE DEMİRYOLU

Alınan kararla Almanya’ya Schengen vizesi ile havaalanından meydana getirilen girişlerde müşterek fark olmayacak. Ancak bundan böyle müşterek bambaşka Avrupa Birliği (AB) ülkesinden Almanya’ya karayolu ve ya demiryolu ile girecek hacısı hocası geçişlik kontrolüne editör tutulacak.

İçişleri Bakanı Thomas De Maiziere 7-8 Temmuz’da Hamburg’da düzenlenecek G20 Zirvesi’nin güvenliğinin herhangi müşterek şeyden evvel geldiğini belirterek bunun düşüncesince Avrupa Komisyonundan icazet alındığını kaydetti.

AB kuralları, çöküntü yerinde ve ya ehemmiyetli düzenlilik önlemi mucip vakalarda geçişlik ve ya etiket kontrolüne editör olmaksızın gezi etmeye imkân sağlayan sistemin istisnai adına askıya alınmasına İmkan sağlıyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rotring 500 Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kütük Masa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eldiven Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Casual Ayakkabı Çeşitleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Avent Biberon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzun Elbise Tercih Nedenleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co