Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Almanya’dan kritik hamle! Askıya aldılar…

Almanya, temmuz ayında Hamburg’da yapılacak G20 Zirvesi’nin güvenliği için Schengen uygulamasını askıya aldı.

Almanya’dan kritik hamle! Askıya aldılar…
12 Haziran 2017 - 19:41

İçişleri Bakanlığından meydana getirilen yazılmış açıklamada, uç kontrollerinin zaman uygulamaya konulduğu ve 11 Temmuz’a derece süreceği tabir edildi.

KARAYOLU VE DEMİRYOLU

Alınan kararla Almanya’ya Schengen vizesi ile havaalanından meydana getirilen girişlerde müşterek fark olmayacak. Ancak bundan böyle müşterek bambaşka Avrupa Birliği (AB) ülkesinden Almanya’ya karayolu ve ya demiryolu ile girecek hacısı hocası geçişlik kontrolüne editör tutulacak.

İçişleri Bakanı Thomas De Maiziere 7-8 Temmuz’da Hamburg’da düzenlenecek G20 Zirvesi’nin güvenliğinin herhangi müşterek şeyden evvel geldiğini belirterek bunun düşüncesince Avrupa Komisyonundan icazet alındığını kaydetti.

AB kuralları, çöküntü yerinde ve ya ehemmiyetli düzenlilik önlemi mucip vakalarda geçişlik ve ya etiket kontrolüne editör olmaksızın gezi etmeye imkân sağlayan sistemin istisnai adına askıya alınmasına İmkan sağlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat