Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eğitimin Her Alanında

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORKUTELİ İLÇESİNDE ATATÜRK VE KÜLTÜR BİLGİ EĞİTİM MERKEZİ (AKBEM) KURS KAYITLARINA BAŞLADI.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eğitimin Her Alanında
20 Şubat 2018 - 18:02

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesinde Atatürk ve Kültür Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) kurs kayıtlarına başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ilçe Koordinatörü Mahmut Bilgiç, AKBEM kurs kayıtlarının başladığını belirtti. Bilgiç, “Farklı branşlarda 8-14 yaş grubuna eğitim veren AKBEM kursları öğrencilerimize yönelik ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamakta. Kurslarımız yoğun talep görüşor. Akademik ve sosyal branşlar olmak üzere farklı branşta kayıt alıyoruz. Sınıflarımız 20’şer kişilik. Çocuklarımıza okuldan kalan zamanda faydalı olmaya çalışıyoruz. Burada ödevlerini yapıyor, kütüphanemizden yararlanabiliyorlar. Branşlarından mezun başarılı bir öğretmen kadromuz var. Öğrencilerimiz daha çok matematik, İngilizce derslerine kayıt yaptırıyor. Bu tür aktivitelerde başarılı olan öğrencilerin diğer derslerde de başarı sağladığını görüyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -