Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Çiçekçisi

Antalya Çiçekçisi
15 Ocak 2018 - 9:43

2009 senesinde kurulan Küresel çiçekcilik Antalya ve tüm illere yanısıra yurtdısına çiçek siparişlerimizde interflora derneğine bağlı en iyi çiçekçilerle çalışmaktadır.

Küresel çiçek Murat ÇOLPAN tarafından Dokuma bölgesinde kurulmuştur.Küresel çiçekcilik olarak hedeflerimiz çiçek sektöründe istihdam olanakları ve kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren gıpta ile bakılan bir marka gelmektedir.
İşyeri için saksı,buket açılış ve cenaze için çelenk,aranjmanlar,gelin buketi,yapay çiçek siparişleri,gelin arabası süsleme hizmetimiz ile sizleri Antalya mağazalarımıza bekliyoruz.

Duyguları anlatabilme yoludur.
Çiçek duyguları en kısa ve kolay yoldan anlatma yöntemi oldugu gibi sevgiliye,anneye,arkadaşa,babaya verilecek en güzel hediyedir.
Kokuları,güzellikleri ile insan ruhuna işleyen çiçekler çok eski zamanlardan bu yana sevenleri birleştiren küskünleri barıştıran,hastalara moral olan bir iletişim aracı olmustur.

Antalya Çiçek mağazamızda hediyelik çikolata,gümüş gondol modelleri yanısıra özenle hazırlanmış çiçek aranjmanları bulabilirsiniz.Dilerseniz en güzelçiçek aranjmanları sizinle beraber hazırlayabiliriz.

Antalya içi 2 saat içinde çiçek siparişlerinizi teslim etmekteyiz.cicek_antalya.com internet sitemizden istediginiz ürünü siparişinize takiben ürün hazır hale getirilir.Dilerseniz çiçek siparişlerinizin yanına ayıcık,tavsan gibi sevimli oyuncaklar,çikolata da sipariş edebilrsiniz.
Küresel Çiçekcilik ve Organizasyon olarak Küresel çiçek heryerde sloganı ile çıktıgımız bu yolda sektörümüzdeki tüm yenilikleri takip etmekteyiz.Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı meslektaşlarımızın çalışöalarını incelemekte
ortaya yeni sentezler çıkartmaktayız.

Küresel Çiçekcilik personeli sizler için en iyi aranjmanları ortaya koymak amacı ile isteklerinizi iyice dinliyor siz ve sevdikleriniz için en güzel çiçek aranjmanları hazırlıyor.Çelenk siparişi için firmamızı kutlama veya cenazede bulunması gereken saatten en az 2 saat önce siparişlerinizi verip bizleri bilgilendirmelisiniz.

Çelenklerde diğer çiçek aranjmanları gibi duyguların en güzel ifadesidir.Çelenk katılamadığımız bir kutlama açılış veya cenazede duygularınızı paylaşıyorum saygıyla anıyorum gibitören sahiplerine mesaj iletmekte olup gerek bireyler gerekse firmalar arası manevi iletişimi kuvvetlendirmektedir.
Murat ÇOLPAN tarafından Antalya da kurulan bu girişim çok yakın bir zamanda Antalya çiçek piyasasını yerinden oynatacak hamlelerle adındançokca söz ettirecektir.

Daha detaylı bilgi için Antalya Çiçekçisi ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al