Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Emniyetinden su/hava ve spor merkezlerine denetim

ANTALYA EMNİYETİ BAYRAM VE TURİZM GÜVENLİK TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SU/HAVA VE SPOR MERKEZLERİNDE DENETİM UYGULAMASI YAPTI.

Antalya Emniyetinden su/hava ve spor merkezlerine denetim
23 Haziran 2017 - 16:21

Antalya Emniyeti bayram ve turizm güvenlik tedbirleri kapsamında su/hava ve spor merkezlerinde denetim uygulaması yaptı.

Antalya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bayram ve turizm güvenlik tedbirleri kapsamında su/hava ve spor merkezleri olan Aksu, Lara ve Konyaaltı sahil bandında denetim uygulaması gerçekleştirdi. Ekipler, sahil bandında güvenliğin sağlanması, aranan şahısların yakalanması, terör örgütü üyelerinin yakalanması, işbirlikçi ve yandaşların yakalanması, su/hava spor merkezlerinde çalışanların, müşterilerin ve şüpheli şahısların incelenmesi ve araştırılması konusunda geniş katılımlı uygulama gerçekleştirdi. Emniyet ekipleri, su/hava ve spor merkezlerinde çalışanların ve spor aleti kiralayanların GBT sorgusunu yaptı. Ekipler öte yandan, işletme sahiplerine kayıtların tutulup tutulmadığını kontrol ederken kayıt tutulmaması halinde gerekli cezai işlemlerin yapılacağı uyarısında bulundu.

Antalya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Aksu, Lara ve Konyaaltı sahil bandında 20 su/hava ve spor merkezinde inceleme yaparken 150 kişiye GBT sorgusu gerçekleştirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -