Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, hizmet kalitesini tescilledi

ANTALYA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ, HİZMET KALİTESİNİ ALDIĞI TS EN ISO 9001 BELGESİYLE TESCİLLEDİ.

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, hizmet kalitesini tescilledi
26 Mayıs 2018 - 11:52
banner

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, hizmet kalitesini aldığı TS EN ISO 9001 belgesiyle tescilledi.

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün vermiş olduğu her türlü hizmetin müşteri memnuniyeti odaklı ve planlı, bilinçli bir dokümantasyon ile yaptığını TS EN ISO 9001 belgesi alarak tescilledi.Geçen şubat ayında sistemi uygulamaya başlayan ve mart ayında kalite belgesi almak için Türk Standartları Enstitüsü Antalya Bölge Müdürlüğü’ne başvuruda bulunan il müdürlüğü denetim süresinden başarı ile çıkarak kalite belgesi almaya hak kazandı. Kurum adına belgeyi İl Müdürü Mustafa Özen, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’dan Ankara’da düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği ve Kalite Belgesi Sertifika töreninde aldı.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan İl Müdürü Mustafa Özen, “İl Müdürlüğü olarak her zaman hizmet sunduğumuz tüm kesimlerin memnuniyeti ve güler yüzle ayrılması noktasında bir anlayışla çalıştık. Bu belge ile birlikte ise bu hizmet kalitemizi belgelemiş oluyoruz. Tabi asıl olan bu belgeyi almak değil bunu korumak. Hedefimiz bu kalitemizi ilerleyen dönemde arttırarak devam ettirmektir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -