Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Korkuteli’de taşımalı servis araçları denetimi

TAŞIMALI SERVİSLERE ŞAFAK DENETİMİ (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Antalya Korkuteli’de taşımalı servis araçları denetimi
28 Mart 2018 - 17:58

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, taşımalı sistemle öğrenci taşıyan servis minibüslerini denetimlerini sürdürdü.

Sabah saatlerinde Korkuteli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Çelik ve jandarma ekipleri Yelten, Yeşilyayla, Çomaklı ve Bozova’da taşımalı eğitime öğrenci taşıyan minibüslere yönelik denetim gerçekleştirdi. Kontrollerde araçta bulunması gereken evraklar ve öğrenci, sayısı kontrol edildi.

Murat Çelik, servis şoförlerinin kurallara uyup, uymadıkları, öğrencilerin kemer takıp takmadıkları ve servislerin uygun olup olmadıklarının denetlendiğini ve bu denetimlerin yıl boyu süreceğini belirtti.

Çelik “ 2017-2018 eğitim öğretim yılı boyunca taşımalı eğitimde denetimler devam edecek. Yapılan denetlemede herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Sürücülerimizde kurallara aykırı bir şey görmedik. Sonuçta can taşıyorlar ve bu sorumluluğun farkında olduklarını düşünüyoruz. Ancak kurallara aykırı bir durumla karşılaştığımız taktirde cezai işlem mutlaka uygulanacak, bunu da kulak ardı etmesinler.” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al