Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Milletvekilleri mazbatalarını aldı

TÖRENE KATILAMAYAN DIŞİŞLERİ BAKANI VE AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU ‘NUN MAZBATASINI, CUMHURİYET BAŞSAVCISI RAMAZAN SOLMAZ, AK PARTİ İL BAŞKANI İBRAHİM ETHEM TAŞ’A VERDİ. TAŞ, TÖRENE KATILAMAYAN AK PARTİLİ MUSTAFA KÖSE’NİN DE MAZBATASINI ALDI.

Antalya Milletvekilleri mazbatalarını aldı
02 Temmuz 2018 - 17:56
banner

16 milletvekili çıkaran Antalya’da, 15 vekil İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı. Sağlık sorunları devam eden CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal ve Antalya dışında bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu mazbata törenine katılamazken, daha önce mazbatasını alan HDP’li vekil ile daha sonra mazbatasını alacağı öğrenilen MHP’li vekil de toplu mazbata törenine katılmadı.

24 Haziran Genel Seçimleri sonrasında Antalya’da AK Parti 6, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 5, İYİ Parti 3, MHP ve HDP ise 1’er milletvekili çıkarmıştı. Bugün saat 16.00’da ise Türkiye genelinde olduğu gibi Antalya’da da vekillerin mazbatalarını vermek için Antalya Adliyesi İl Seçim Kurulu Binasında tören düzenlendi. Törende, AK Parti Antalya Milletvekilleri, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Kemal Çelik, CHP Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek, Aydın Özer, Cavir Arı ve İYİ Parti vekilleri Feridun Bahşi, Hasan Subaşı ile Tuba Varol Çokal mazbatalarını aldı.

Bakan Çavuşoğlu’nun mazbatasını Taş teslim aldı

Törene katılamayan Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ‘nun mazbatasını, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’a verdi. Taş, törene katılamayan AK Partili Mustafa Köse’nin de mazbatasını aldı.

Baykal’ın mazbatasını Ercenk aldı

Sağlık sorunları nedeniyle törene katılamayan CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın mazbatasını ise, CHP 22. Dönem Milletvekili Tuncay Ercenk tarafından alındı. Yine törene katılamayan MHP’li vekil Abdurrahman Başkan’ın mazbatasını daha sonra alacağı öğrenilirken, HDP’li vekil Kemal Bülbül’ün toplu törene katılmayıp daha önce mazbatasını aldığı öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co