Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Piyano Festivali’nde müzik ve resim bir arada

BU YIL 19.’SU DÜZENLENEN ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ KAPSAMINDA YER ALAN GÜLÇİN ANIL ‘RİTMİK RENKLER’ RESİM SERGİSİ ANTALYA KÜLTÜR MERKEZİ ALT FUAYE’ DE SANATSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNULACAK.

Antalya Piyano Festivali’nde müzik ve resim bir arada
31 Ağustos 2018 - 16:12
banner

Bu yıl 19.’su düzenlenen Uluslararası Piyano Festivali kapsamında yer alan Gülçin Anıl ‘Ritmik Renkler’ resim sergisi Antalya Kültür Merkezi Alt Fuaye’ de sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Uluslararası Piyano Festivali bu yıl bir ilki gerçekleştirerek resim ile müziği aynı etkinlikte buluşturdu. Festival kapsamında bu yıl ilk kez bir resim sergisi açılacak. 1 Eylül Cumartesi saat 18.30’da Antalya Kültür Merkezi Alt Fuaye’de açılacak Gülçin Anıl ‘Ritmik Renkler’ resim sergisi müzikseverlerin yanı sıra resim severleri de festivale davet ediyor.

Resim ile müziğin uyumu bir arada

Gülçin Anıl’ın fırçası ile müziğe dokunan resimlerin yer aldığı sergide sanatçının müzik enstrümanları figürleri ile insan figürlerinden oluşan ve renklerin adeta ritim tuttuğu resimleri yer alıyor. “Ritmik Renkler” sergisi ile sanatseverler resim ile müziğin uyumunu bir arada görmek şansı bulacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co