Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya polisi bin 423 kişiyle yüz yüze görüşüp uyardı

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, KURBAN SATIŞ YERLERİNDE BULUNAN ESNAF VE KURBANLIK HAYVAN ALACAK VATANDAŞLARI SAHTE PARA, DOLANDIRICILIK, YANKESİCİLİK GİBİ ÇEŞİTLİ SUÇLARA KARŞI BİLGİLENDİRDİ.

Antalya polisi bin 423 kişiyle yüz yüze görüşüp uyardı
30 Ağustos 2017 - 16:28
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, kurban satış yerlerinde bulunan esnaf ve kurbanlık hayvan alacak vatandaşları sahte para, dolandırıcılık, yankesicilik gibi çeşitli suçlara karşı bilgilendirdi.

Mahalle polisleri Varsak Menderes Mahallesi mezbaha yanında ve Topçular Mahallesi Gazi Bulvarı ATSO binası karşısında bulunan kurban satış yerlerinde yaptıkları bilinçlendirme çalışmalarında bir hafta içinde toplam bin 423 kişi ile yüz yüze görüştü. Ekipler, 2 bin 846 adet broşür de dağıtıldı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, toplum destekli polislik anlayışı içerisinde suçun oluşmadan önlenmesi, kent güvenlik politikalarının geliştirilmesi, tüm esnafları ve bu esnaflardan alışveriş yapan vatandaşları muhtemel olaylar hakkında bilgilendirerek suçları önlemek ve en aza indirmek amacıyla çalışmaların devam edeceği bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co