Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya polisine çok amaçlı operasyon silahı

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NDE FAALİYET GÖSTEREN BİR FABRİKADA ÜRETİLEN 5 ADET ÇOK AMAÇLI OPERASYON SİLAHI İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE HİBE EDİLDİ. İL EMNİYET MÜDÜRÜ CELAL UZUNKAYA’YI ZİYARET EDEN ABDULLAH GÜZELDERE, İMZALANAN PROTOKOLLE ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 5 ADET ‘UTS 15’ MODEL SİLAH HİBE ETTİ.

Antalya polisine çok amaçlı operasyon silahı
07 Mart 2018 - 14:34
banner

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir fabrikada üretilen 5 adet çok amaçlı operasyon silahı İl Emniyet Müdürlüğüne hibe edildi.

Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Utaş Savunma Sanayi ve Ticaret AŞ Başkanı Abdullah Güzeldere, İl Emniyet Müdürlüğüne müracaat ederek, ürettikleri ve başta ABD, Ürdün, Güney Kore ve Umman polisi olmak üzere 14 ülke polisinin kullandığı çok amaçlı operasyon silahı ’UTS 15’ hibe etmek istediğini bildirdi. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı ziyaret eden Abdullah Güzeldere, imzalanan protokolle Antalya Emniyet Müdürlüğüne 5 adet ’UTS 15’ model silah hibe etti.

Hibe protokolü, Abdullah Güzeldere ve Celal Uzunkaya tarafından imzalandı.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim