Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Valiliğinden savcının vurulmasına ilişkin açıklama

KORKUTELİ CUMHURİYET SAVCISI KADİR KÜÇÜKÖNER’İN ADLİYEDEKİ ODASINDA SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMASIYLA İLGİLİ JANDARMA VE POLİS İNCELEME YAPIYOR.

Antalya Valiliğinden savcının vurulmasına ilişkin açıklama
10 Ekim 2017 - 20:09

Antalya Valiliğinden, Korkuteli Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner’in adliyedeki odasında silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.

Korkuteli ilçesinde görevli polis memuru Turgut Avcı’nın, bugün saat 15.00 sıralarında adliyede katip olarak çalışan eşinin izin talebi ile ilgili olarak tartıştığı Cumhuriyet Savcısı A. Kadir Küçüköner’e makamında beylik tabancası ile ateş ettiği belirtilen açıklamada “Saldırı sonucu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralamış, önce özel bir hastaneye, oradan da ambulans helikopterle Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine nakledilen Cumhuriyet Savcısının bilinci açık olup, tedavisi devam etmektedir. Olayın faili olan polis memuru gözaltına alınmış olup, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmıştır” denildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat