Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da 5 metrelik köpek balığı oltaya takıldı

ANTALYA’DA AMATÖR BİR BALIKÇI MİSİNE İLE TUTTUĞU 5 METRELİK KÖPEK BALIĞIYLA ÖNCE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ, ARDINDAN DENİZE BIRAKTI.

Antalya’da 5 metrelik köpek balığı oltaya takıldı
04 Ağustos 2017 - 11:28
banner

Antalya’da amatör bir balıkçı misine ile tuttuğu 5 metrelik köpek balığıyla önce fotoğraf çektirdi, ardından denize bıraktı.

Tur teknesiyle turist gezdiren ve amatör balıkçılık yapan 37 yaşındaki Ozan Ertürk Şahin, geçtiğimiz hafta Konyaaltı sahilinin yaklaşık 2-3 mil uzağına ‘baragadi’ yöntemiyle 80 olta bıraktı. Ertesi gün turistleri gezdirmek için denize açılan Şahin, gece bıraktığı oltalardan birisine dev bir balığın takıldığını fark etti. Oltayı çeken Şahin ve yanındaki turistler balığın 5 metrelik sapan cinsi bir köpek balığı olduğunu fark edince şaşkına döndü. Daha sonra köpek balığıyla fotoğraf çektiren Şahin, balığın ağzından oltayı çıkartarak denize saldı. Şahin, devasa balığın özgürlüğe gidişini de cep telefonuyla kaydetti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co