Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da acemi kasaplar iş başında

Antalya’da Bayramın ilk günü kurban kesmeye çalışan 67 vatandaş kendilerini yaralayınca hastanelik oldu. Hafif yaralarla atlatılan olayların en çok dikkat çekeni ise bir vatandaşın kurbanı kestikten sonra kantara astığı dananın üzerine düşmesi oldu.

Antalya’da acemi kasaplar iş başında
01 Eylül 2017 - 17:08
banner

Antalya’da, bayramın ilk günü kurban kesmeye çalışan 67 vatandaş kendilerini yaralayınca hastanelik oldu. Hafif yaralarla atlatılan olayların en çok dikkat çekeni ise bir vatandaşın kurbanı kestikten sonra kantara astığı dananın üzerine düşmesi oldu.

Bayram namazının ardından kurbanlıklarını kesmeye çalışırken yaralanan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren kentteki çeşitli hastanelerin acil servislerine başvurdu. Toplamda kent merkezinde 67 yaralının olduğu öğrenilirken, yaralananların büyük çoğunluğu tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Kestiği dananın altında kaldı

Vatandaşların bazıları ellerinden, bazıları bacaklarından yaralanırken, bir vatandaşın ise yaralanma şekli dikkat çekti. İsmi öğrenilemeyen bir vatandaş kurbanlık için kestiği danayı kantara astı. Serisini yüzmek için yanına geldiği sırada kantar dananın ağırlığını kaldıramayıp vatandaşın üzerine düştü. Bu sırada danayı kantarda tutan kanca ise talihsiz vatandaşın burnuna isabet ederek yaraladı.

Yakınları tarafından hastaneye kaldırılan vatandaşın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim