Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

AK gençlikten vefa iftarı

AK gençlikten vefa iftarı
21 Haziran 2017 - 18:16
banner

Antalya’da AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri için vefa iftarı düzenledi.

AK Parti Gençlik Kolları kurulduğu tarihden bugüne kadar gençlik kolları teşkilatlarında görev yapmış,emek vermiş üyeleri için bir vefa iftarı düzenledi.

Düzenlenen iftar programına katılanlar;

AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Mustafa Köse

Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer

Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç

İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ensar Topçu

Gençlik Kolları MKYK üyeleri

Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş katıldı.

Vefa iftarında konuşan AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Mustafa Köse,Sözlerine Genç arkadaşlara tavsiyemiz diyerek başladı.

Genç arkadaşlara tavsiyemiz, şu günlerin şu vaktin kıymetini bilin. Gençlikte yapılması gereken işler, katedilmesi gereken mesafeler var. Çünkü zaman çok hızlı akıp geçiyor. Gençlik kollarında siyaset yapmaya başladığım ilk günden itibaren AK Parti’nin farkını görmüş ve bu ak kadroların ne kadar kıymetli olduğunu yaşamış birisiyim. Merhum il başkanımız Hamza Taş zamanında gençlik kolları olarak ne karar alıp götürmüşsek her zaman önem vermiş bizim kararlarımız doğrultusunda hareket etmiştir. AK Parti, her zaman gençliğe önem veren değer veren bir parti olmuştur” dedi.

 

Aynı zamanda geçtiğimiz referandum çalışmalarında gençlere verdikleri önemi gösterdiklerini de ekleyen Köse sözlerine şöyle devam etti.

Daha önce 25’e indirdiğimiz seçilme yaşını 18’e indirdik. Bunu sadece kağıt üzerinde yapmadık. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında oluşan partimizin en üst karar organı MKYK’da 18-25 yaş arası üç tane kardeşimiz var. Gençlerimize güvenimiz tam. İnşallah biz gençlerimize güvendikçe değer verdikçe onları yükselttikçe bu memleketin önü daha açık olacak ”diye konuştu.

 

İftarda söz alan Rıza Sümer ise, “Gençlerimiz daha fazla söz sahibi olacak”

AK Parti, artık geçmişi olan, tarihi olan, bir parti haline geldiğini bu vefa iftarında çok açık bir şekilde görüyoruz. Bugün burada babaları ile siyaset yaptığım, çocukluğunu parti binalarında geçirdiğine şahit olduğum birçok genç arkadaşlarım var. Şimdi onlar çocuklarını kucaklarına almış bugün ilk günkü aşkla heyecanla aramızdalar. Şükürler olsun kurulduğu günden bu güne partimiz hızla büyüyen bir aile haline geldi. Bu ailenin en önemli parçası da şüphesiz gençlerimizdir. Dava bilinciyle, millet bilinciyle hareket ederek inşallah çok önemli işlere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

“Gençleri ön planda görmek istiyoruz”

Gençliğin karar alma noktasında daha fazla ön planda olması gerektiğini belirten Gökçen Özdoğan Enç,” Artık gençlerimizi saha çalışmalarından daha çok karar alma noktasında görmek istiyoruz. Milletvekili, meclis üyesi, belediye başkanı gibi önemli karar alma noktalarında daha fazla gencimizin yer almasını istiyor, bunun için çalışıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co