Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat Belediyesi’ne yeni asfalt plent tesisi

Manavgat Belediyesi, asfalt plent tesisi kurma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Manavgat Belediyesi’ne yeni asfalt plent tesisi
21 Haziran 2017 - 17:45
banner

Antalya’nın İlçesi Manavgat’da,Manavgat Belediyesi, asfalt plent tesisi kurma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,plent tesisini inceledi.

Başkan sözen, Eski tesisin büyüyen Manavgat’a yetmemesi nedeniyle yeni tesis alma girişimi başlattıklarını belirtti.Sözlerine devam eden Başkan Sözen, bu şekilde Manavgat’ta daha hızlı ve kaliteli asfalt hizmeti vereceklerini söyledi. Eski asfalt tesisinin saatte 50 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olduğunu belirten Başkan Şükrü Sözen, yeni tesisin ise 240 ton asfalt verimine sahip olacağını kaydetti.

Mabavgat’da, bir aya kadar üretime başlaması planlanan tesisin, doğal gazla çalışan, çevreye duyarlı ve daha az yakıtla daha çok iş üreten bir sisteme sahip olduğunu da vurgulayan Başkan Sözen, bölgeye artı değer katacak bir yatırımı daha gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan Sözen, “Her geçen gün büyüyüp gelişen Manavgat’ta, belediye olarak eski sistemlerle hizmet etmek oldukça zordu. 106 mahallemize ayrımsız ve ayrıcalıksız hizmet götüren Manavgat Belediyemize yeni bir asfalt plent tesisi kurma gereksinimi doğdu. Biz de girişimlerimizi yaparak tesisimizi yeniledik. 1 aya kadar sistemin faaliyete geçmesini planlıyoruz. İncelemelerimizi yaptık. Sistemin en iyi şekilde işletilmesi için teknik çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co