Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Alaaddin Çakıcı’nın adamlarına operasyon

KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE DAİRE BAŞKANLIĞI KOORDİNESİNDE ANTALYA VE İSTANBUL’DA SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ ALAATTİN ÇAKICI’NIN ADAMLARINA YÖNELİK DÜZENLENEN EŞ ZAMANLI OPERASYONDA 5 TABANCA ELE GEÇİRİLDİ.

Antalya’da Alaaddin Çakıcı’nın adamlarına operasyon
22 Mart 2018 - 10:54
banner

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde Antalya ve İstanbul’da suç ördüğü lideri Alaatin Çakıcı’nın adamlarına eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince eş zamanlı düzenlenen operasyonda çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi. Örgütün İstanbul ve Antalya haricinde çok sayıda ilde eylemler yaptığı ve bu illerde de örgüt mensuplarının yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Operasyonda gözaltı sayısının artması bekleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -