Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması”

ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN “ÇOCUKLARIN KORUNMASINA YÖNELİK DENETİM UYGULAMASI” GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Antalya’da “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması”
18 Eylül 2018 - 17:34

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” gerçekleştirildi.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde Asayiş, Çocuk, Narkotik, KOM, Güvenlik, Çevik Kuvvet, Trafik ve diğer birimlere bağlı 545 personel ile “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” gerçekleştirildi. 231 okul çevresinde bulunan park, bahçe, metruk bina, alkol ve tütün mamulleri satışı yapılan yerler, içkili yerler, iddia, tekel ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonlarının (atari, playstation) genel güvenlik ve asayiş yönünden denetlendi.

Denetimlerde, 38 internet kafe, 18 oyun salonu (playstation), 35 kahvehane, 7 iddia bayi, 26 büfe gibi yer, 6 içkili yer, 114 park ve bahçeler, 70 okul servis aracı ve 38 oto kontrol edildi. Uygulamalarda, 1 umuma açık işyeri ile 2 otoya cezai işlem uygulanırken, 605 şahsın GBT kaydı soruldu, 1 aranan şahıs yakalandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al