Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da deniz, kum ve güneş sezonu kapanmadı

EKİM AYININ SONLARINA YAKLAŞMAMIZA RAĞMEN, ANTALYA’DA DENİZ, GÜNEŞ VE KUM ÜÇLÜSÜNÜN SEZONU KAPANMADI. YURDUN FARKLI BÖLGELERİNDE SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİRKEN, ANTALYA YİNE BEKLENENİ KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR. DENİZ SUYU SICAKLIĞININ 25 DERECE ÖLÇÜLDÜĞÜ VE AKDENİZ GÜNEŞİNİN ISITTIĞI KENTTE YERLİ VE YABANCI TATİLCİLER SAHİLLERİ DOLDURDU. BAZI TATİLCİLER SU SPORLARI YAPARKEN, BAZI AİLELER DE ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE SUYUN KEYFİNİ ÇIKARDI.

Antalya’da deniz, kum ve güneş sezonu kapanmadı
22 Ekim 2018 - 11:00

Yurdun farklı bölgelerinde ‘sağanak yağış’ beklenirken, Antalya’da deniz ve tatil sezonu kapanmadı. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne gelen yerli ve yabancı tatilciler sonbaharda deniz keyfi yaşadı.

Ekim ayının sonlarına yaklaşmamıza rağmen, Antalya’da deniz, güneş ve kum üçlüsünün sezonu kapanmadı. Yurdun farklı bölgelerinde sağanak yağış beklenirken, Antalya yine bekleneni karşılamaya devam ediyor. Deniz suyu sıcaklığının 25 derece ölçüldüğü ve Akdeniz güneşinin ısıttığı kentte yerli ve yabancı tatilciler sahilleri doldurdu. Bazı tatilciler su sporları yaparken, bazı aileler de çocuklarıyla birlikte suyun keyfini çıkardı.

Denize girmeyen tatilciler ise güneşlenmeyi ve sahilde kitap okumayı tercih etti.

“Ben buraların müdavimiyim”

Eşiyle birlikte sahile gelen Önder Erkılıç, “Hava çok güzel. Çok hafif bir rüzgar var. Sabah özellikle deniz gerçekten çok güzeldi. Öğleden sonra rüzgar çıktı ama su ılık. Antalya’da denize girilecek bir mevsim. Ben buraların müdavimiyim, denizden çıkmıyorum. Yılbaşında bile denize giriyoruz” dedi.

“Soğuk bize işlemiyor

Belarus’tan Antalya’ya tatile gelen Erol Kahraman ise suyun çok güzel olduğunu belirterek, “Su bazılarına göre soğuk ama bizim için çok güzeldi. Benim ailem Antalya’da yaşıyor. Belarus’tan geldiğimiz için soğuk bize işlemiyor. Antalya’da çok güzel bir şehir sürekli gelmek isteriz, ama vaktimiz olmuyor” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat