Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da doğa katliamına belediye neşteri

MANAVGAT BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, ÇÖP VE MOLOZLAR NEDENİYLE ÇÖPLÜĞE DÖNÜŞEN SARILAR MAHALLESİ KIR MEVKİSİNDE ÇALIŞMA BAŞLATTI. EKİPLER, ORMANLIK ALANDA BULUNAN ÇÖPLERİ KAMYONLARLA KALDIRIRKEN, YOL KENARINDAKİ ÇÖPLERİ DE ÜZERİNE TOPRAK SEREREK KAPATTI.

Antalya’da doğa katliamına belediye neşteri
17 Nisan 2018 - 14:16

Antalya Manavgat Belediyesi, çöp ve molozlar nedeniyle çöplüğe dönüşen Sarılar Mahallesi Kır mevkiinde seferberlik ilan etti.

Sarılar Mahallesi Kır mevkiinde ormanlık alanda ve safari araçlarının da kullandığı yol güzergahında özellikle oteller ve inşaat firmaları tarafından kamyonlarla getirilerek dökülen çöp ve molozlar bölgenin çöplüğe dönüşmesine neden oldu. Sarılar Mahallesi sakinlerinin talebine duyarsız kalmayan Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ormanlık alanda bulunan çöpleri kamyonlarla kaldırırken, yol kenarındaki çöpleri de üzerine toprak sererek kapattı.

Manavgat Belediyesinin konuya gösterdiği duyarlılığı takdir ettiğini söyleyen vatandaşlar, çöplerin tamamen kaldırılması ve bölgenin toprakla doldurulmasının ardından bölgenin Orman İşletmesi ve Belediye tarafından ağaçlandırılarak bir daha çöp dökülmesinin önüne geçilmesini istedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al