Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da fok ve yunusların muhteşem şovu

ANTALYA’DA LİSELİ ÖĞRENCİLERİN OKUL VE SINAV STRESLERİNİ AZALTMAK İÇİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ORGANİZE ETTİĞİ FOK VE YUNUSLARIN GÖSTERİLERİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.

Antalya’da fok ve yunusların muhteşem şovu
08 Kasım 2018 - 15:10

Antalya’da liseli öğrencilerin okul ve sınav streslerini azaltmak için Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği fok ve yunusların gösterileri renkli görüntülere sahne oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından, lise öğrencilerinin okul ve sınav streslerini azaltmak amacıyla Muratpaşa ilçesindeki Dolphinland’da etkinlik düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel’in de katıldığı programda lise son sınıfı öğrencileri yer aldı. Etkinlik öncesi konuşma yapan Menderes Türel, belediye olarak gençlerin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Gençlerin derslerine çalışmanın yanı sıra sosyal aktivitelere de ihtiyaç duyduğunu ifade eden Türel, “Sosyal yaşama mutlaka zaman ayırmanız gerekiyor. O yüzden çalışmak önemli ama bu gibi programlarla da sizlere moral vermeye de çalışacağız ki, derslerinizdeki performansınız, sınavlarınızdaki performansınız artsın. Bu programı gençlerimize farklı farklı konseptlerle yapacağız. Bundan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Bugünün keyfini çıkarın ama burada balıklarla yüzmeye de çalışmayın” dedi.

Ardından geçilen gösterilerde foklar, yetenekleriyle kendilerini izleyen öğrencileri mest etti. Eğitmenlerinin komutlarını bir bir yerine getiren foklar, küçük bir konser de vererek gençlerin yüzünü güldürdü. Ardından eğitmenleri eşliğinde suya salınan yunuslarsa, gösterileriyle adeta büyüledi. Dans eder gibi hızlı ve kıvrak yüzme stilleriyle ilerleyen yunuslar, metrelerce yukarıya kaldırılan çemberlere zıplayarak arasından geçti, kendilerine atılan toplarla su içerisinde dans etti. Basketbol ve futbol gösterisi de yapan yunuslar, havaya atılan topları ağızlarıyla yakalayarak kendileri için konulan potalara başarılı atışlar gerçekleştirdi.

Yaklaşık 1 saat süren fok ve yunusların gösterilerini öğrenciler keyifle izledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al