Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da Huzur Toplantıları

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HUZUR TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.

Antalya’da Huzur Toplantıları
19 Mart 2018 - 17:24
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü huzur toplantılarına devam ediyor.

Antalya Emniyet Müdürlüğü, polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi, güvenlik ve asayiş konularında halkın tespit, değerlendirme ve beklentilerinin yanında doğrudan katılımın sağlanması amacıyla kent merkezi ve tüm ilçelerde başlattığı huzur toplantılarına devam ediyor. Alanya, Manavgat, Gündoğmuş, Finike, Kemer, Serik, Kepez ve Kaş ilçelerinde gerçekleştirilen toplantılara, mahalle muhtarları, esnaf, ev ve iş kadınları, değişik meslek kuruluşları ve STK temsilcilerinden oluşan toplam 350 civarında vatandaş katıldı. Toplantılarda genel olarak asayiş, trafik, güvenlik, MOBESE, kaçakçılık ile mücadele, uyuşturucu ile mücadele, yeni suç yöntemleri ve bunlarla nasıl mücadele edileceği konularında fikir alış verişinde bulunuldu.

Emniyet yetkilileri, son dönemlerde yaşanan ve halkta infial uyandıran cinsel taciz ve cinsel saldırı olaylarına ilişkin bilgilendirme yaparak bu davranışlarla karşılaşılması halinde vakit kaybetmeden 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunmaları istendi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim