Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da “Kır Çiçekleri” Projesi

Antalya’daki “Kır Çiçekleri” projesi kapsamında köy okullarında eğitim gören 276 öğrenci etkinliklere katıldı.

Antalya’da “Kır Çiçekleri” Projesi
14 Aralık 2017 - 13:40

Antalya’daki “Kır Çiçekleri” projesi kapsamında köy okullarında eğitim gören 276 öğrenci etkinliklere katıldı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin sağlanması amacıyla Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında etkinlikler düzenlendi. Serik ilçesine bağlı orman köylerindeki Bilginler ilkokulu, Burmahancı Fatih ilkokulu, Eskiyörük ilkokulu, Sarıabalı ilkokulu, Yeşilyurt Yusuflar ilkokulu, Zırlankaya ilkokulu, Haskızılören ilkokulu, Haskızılören Ortaokulu, Karataş ilkokulu ile Karataş Ortaokulu’nun yer aldığı 10 ilk ve ortaokulda öğrenim gören sosyal ve kültürel faaliyetlerden yeterince faydalanamayan 276 öğrenci için çeşitli programlar tertiplendi.

İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri nezaretinde, Akvaryum gezisi, Zıpzıp Park’ta öğlen yemeği ile çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

“Kır Çiçekleri 2” projesinin yapılan etkinliklerin ardından yıl sonu itibarıyla sonlandırıldığı duyuruldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al