Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da korkutan yangın

Antalya’da korkutan yangın
20 Haziran 2017 - 9:27

Antalya da korkutan yangın,Antalya Demre ilçesinde ev ve seraların olduğu bölgeye yakın yerde yangın çıktı.Ev ve seralara yakın bölgede çıkan yangın korkuttu.

Antalya’nın demre ilçesinde meydana gelen yangın,kargılık alanda çıktı ve yangında kullanılmayan iki otomobil kül olurken,çevre evlerde hasar meydana geldi.

Yangın,Demre Büyükkum Mahallesinde bulunan Küme evlerinde belirlenemeyen bir sebepden dolayı çıktı.Yangının itfaiye’ye bildirilmesi üzerine çok sayıda itfaiye ekibi yangının çıktığı Büyükkum Mahallesine yönlendirildi.

Yangın rüzgarın da etkisi ile büyüdü,yangın bölgesine ev ve seraların yakın olması korkuttu.Ev ve seraların bulunduğu bölgeye yakın kargılık alanda çıkan yangında alevlerin sera ve evlere zarar vermemesi için itfaiye ekipleri ve vatandaşlar büyük çaba harcadı.
Yangın 1 saat gibi bir zaman da söndürüldü ve kontrol altına alındı.Yangında kullanılmayan 2 otomobil yanarak kül olurken, sera evlerinde ise küçük çaplı hasar meydana geldi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al