Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da kumar operasyonu

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AHLAK BÜROSU EKİPLERİ, MURATPAŞA İLÇESİNDE KUMAR OPERASYONU DÜZENLEDİ.

Antalya’da kumar operasyonu
22 Mayıs 2018 - 14:52
banner

Antalya’da düzenlenen kumar operasyonunda 56 şahsa 14 bin 504 TL idari para cezası uygulandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu görevlileri Muratpaşa ilçesinde kumar operasyonu düzenledi. Operasyonda, daha önce kumar nedeniyle işlem yapılarak mühürlenen adresin, mührünün bozulduğu ve içeri girip çıkan şahısların bulunduğu tespit edildi. Bunun üzerine, adrese yapılan operasyonda mührü bozduğu tespit edilen D.A. ve iş yerinde çalıştıkları tespit edilen, E.M, İ.Y. ve E.A. isimli şahıslar suçüstü yakalandı.

14 bin 504 lira para cezası

Operasyon sırasında, kumar oynatmakta kullanılan, imal edilmesi ve satışı ‘1072 Sayılı Kanuna muhalefet’ kapsamında yasak olan bir adet tombala makinesi, 130 adet tombala kartı, bin adet numaraların üstünü kaplamakta kullanılan pul, bir adet kamera, bir adet televizyon ve suçtan elde edilen gelir olduğu değerlendiren 600 TL paraya el konuldu. ‘kumar oynamak için yer ve imkan temin etmek’, ‘1072 Sayılı Kanuna muhalefet etmek’ ve ‘mühür bozma’ suçlarından dört şahıs hakkında şüpheli olarak adli işlem yapıldı. Tombala oynayan 56 şahsa ‘5326 Sayılı Kanuna Muhalefet’ suçundan işlem yapılarak, toplam 14 bin 504 TL idari para cezası uygulandı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim