Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da meyve bahçesinde yangın

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE ÇIKAN YANGINDA YÜZLERCE MEYVE AĞACI İLE İKİ KATLI BANCE EVİ KÜL OLDU. YANGIN ÇELTİKÇİ MAHALLESİNDE İDRİS DAĞ’A AİT İÇERİSİNDE 14 ÇEŞİT MEYVE, 130 TANE ZEYTİN AĞACI VE 2 KATLI AHŞAP BAHÇE EVİNİN BULUNDUĞU 10 DÖNÜMLÜK BAHÇEDE YANGIN ÇIKTI.

Antalya’da meyve bahçesinde yangın
03 Eylül 2017 - 16:04
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında yüzlerce meyve ağacı ile iki katlı bance evi kül oldu. Yangın Çeltikçi mahallesinde İdris Dağ’a ait içerisinde 14 çeşit meyve, 130 tane zeytin ağacı ve 2 katlı ahşap bahçe evinin bulunduğu 10 dönümlük bahçede yangın çıktı. Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiyelerinin yanısıra Manavgat Orman İşletmesi arazözleri ve yangın söndürme helikopteri’nin müdahalesi sonucunda yangın yerleşim yerlerine ve ormanlık alana sıçramadan söndürülebildi. Yangında bahçe evi tamamen yanarken 3 dönümlük alanda meyve ve Zeytin ağaçları tamamen yandı.

Sabah bahçe evinde kahvaltı yaptıklarını ve yangından 15 dakika önce ayrıldıklarını belirten İdris Dağ, “Kimsenin burnunun bile kanamaması sevindirici. Yangının bir avcı ya da bahçeden meyve koparmaya gelen bir kişinin attığı sigaradan çıkmış olabileceğini tahmin ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -