Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’ anlatıldı

ANTALYA’DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE EYLEM PLANI KAPSAMINDA ‘NARKOREHBER EĞİTİM MODÜLÜ’ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ, DİN GÖREVLİLERİ VE BELEDİYE GÖREVLİLERİNE ANLATILDI.

Antalya’da ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’ anlatıldı
17 Ocak 2018 - 14:01
banner

Antalya’da uyuşturucu ile mücadele eylem planı kapsamında ’Narkorehber Eğitim Modülü’ özel güvenlik görevlileri, din görevlileri ve Belediye görevlilerine anlatıldı.

Antalya il Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, İçişleri Bakanlığı uyuşturucu ile mücadele eylem planı kapsamında ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’ ne anlatmaya devam ediyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele görevlileri, kent genelindeki ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerde görevli 850 özel güvenlik görevlisi ile din görevlileri, Belediye çalışanlarına uyuşturucu ile mücadele konusunda bilgiler verdi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Görevli Coşkun Taşkoparan, tarafından verilen eğitimlerde uyuşturucu maddenin zararları, bağımlılık konuları ve güvenlik güçlerine destek olmaları konusunda sunumlar yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co