Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da Oda Genel Sekreterlerine eğitim

ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ (AESOB) TARAFINDAN KENTTEKİ ODA GENEL SEKRETERLERİNE EĞİTİM VERİLDİ.

Antalya’da Oda Genel Sekreterlerine eğitim
04 Ağustos 2018 - 10:18
banner

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından kentteki Oda Genel Sekreterlerine eğitim verildi.

AESOB tarafından 2018 yılı kentteki Oda Genel Sekreterlerine yönelik eğitim verildi. Eğitimde AESOB Başkanı Adlıhan Dere, büyük bir aile olduklarını belirterek, oda genel sekreterlerinden genelgeler doğrultusunda hareket etmelerini istedi. Dere, “Özellikle biz seçilmişler eksik ve hatalı bir işlem yapıyorsak da, aldığınız bu eğitimlerle bizleri doğruya yönlendirmelisiniz, bu nedenle eğitim ve değerlendirme toplantıları oldukça önemli” dedi.

“Büyük bir aileyiz”

İlerleyen zamanlarda yeniden eğitim ve değerlendirme toplantısı düzenleyeceklerini aktaran Dere, “Farklı bir mekanda değişik konu ve eğitimcilerle yine bir araya geleceğiz. Bugün bizleri kırmayıp buraya gelen tüm genel sekreterlerimize teşekkür ediyorum. Burada zaman sınırlamanızda yok, aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz, bizler de üzerimize düşen her şeyi yapmak için gayret göstereceğiz. Ayrıca, burada birlik ve oda ayrımı diye bir şey söz konusu olamaz, büyük bir aileyiz” şeklinde konuştu.

AESOB Genel Sekreteri, Sicil Müdürü ve Muhasebe Müdürünün bilgilendirme sunumları yaptıkları toplantıda, Oda Genel Sekreterlerinin soruları cevaplandırılarak, esnaf ve sanatkarların odalara yönelik talepleri de değerlendirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co