Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da orman yangınıyla mücadele çalışmaları

ANTALYA’DA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA ORMAN YANGINLARIYLA MÜCADELE İÇİN ORTAK BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞİYOR.

Antalya’da orman yangınıyla mücadele çalışmaları
18 Temmuz 2018 - 13:38
banner

Antalya’da İl Emniyet Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü arasında orman yangınlarıyla mücadele için ortak çalışma sürdürülüyor.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü, 2018 yılı Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan projeli bir çalışmaya gidiyor. 8 hafta sürecek proje kapsamında orman yangınlarıyla etkin mücadele, toplumsal duyarlılığı arttırmak ve polisiye tedbirlerin yanı sıra vatandaşların da tedbir almasının önemine vurgu yapmak amacıyla çalışmalar başlatıldı. Çalışmalarda, çeşitli bilgilendirme materyalleri hazırlanacak ve risk grubu olarak değerlendirilen bölgelerde, broşür, afiş, uyarı levha ve tabelaları ile tel örgü çalışması, yine orman yangınlarına karşı bilinçlendirme seminerleri planlandı.

Çalışmalar kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürü Volkan Güneş, Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici’yi ziyaret etti. Ziyarette, yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co