Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da petrol istasyonu ihalesinde taraftar gerginliği

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN AKARYAKIT VE SERVİS İSTASYONU İHALESİNE ANTALYASPOR A.Ş. DIŞINDA YABANCI BİR FİRMANIN ALINDIĞINI İDDİA EDEN KIRMIZI BEYAZLI TARAFTARLAR İLE POLİS ARASINDA GERGİNLİK YAŞANDI.

Antalya’da petrol istasyonu ihalesinde taraftar gerginliği
07 Temmuz 2017 - 19:53
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesinin akaryakıt ve servis istasyonu ihalesine Antalyaspor AŞ. dışında yabancı bir firmanın alındığını iddia eden kırmızı beyazlı taraftarlar ile polis arasında gerginlik yaşandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan Yüksekalan, Güneş ve Yenidoğan mahallelerindeki akaryakıt ve servis istasyonunu ihaleye çıkardı. Belediye Encümen Toplantı Salonu’ndaki ihale öncesi çevik kuvvet ekipleri herhangi bir gerginlik yaşanmaması için önlem aldı.

İhaleye Antalya’nın dışından firmaların girdiğini öğrenen yaklaşık 30 kişilik Antalyaspor taraftarı belediyeye geldi. İhaleyi Antalyaspor AŞ.’nin almasını isteyen taraftarlar, diğer katılımcıların çıkartılmasını istedi. Taraftarların kapıya vurmasıyla başlayan gerginlik kısa sürede arbedeye dönüştü. Görevlilerin ihalenin iptal edildiğini bildirmesi üzerine taraftarlar tezahüratlarla dışarı çıktı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co