Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da sosyal medyadan yapılan ihbarla 15 araca işlem

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPILAN İHBAR İLE İLGİLİ HURMA MAHALLESİ’NDE YAPTIĞI ÇALIŞMA SONUCU 15 ARACA İŞLEM UYGULADI.

Antalya’da sosyal medyadan yapılan ihbarla 15 araca işlem
27 Haziran 2018 - 18:40
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden yapılan ihbar ile ilgili Hurma Mahallesi’nde yaptığı çalışma sonucu 15 araca işlem uyguladı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabına bir vatandaş tarafından Hurma Mahallesi’nde bir sokakta usulsüz park yapılması ile ilgili yazmış olduğu yazıya istinaden, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli mahalle polislerince konu ile ilgili çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar ve tespitler sonucu, 15 araca usulsüz park, 1 kişiye de cep telefonuyla araç kullanmaktan dolayı cezai işlem uygulandı. Ayrıca 2 motosiklete de usulsüz kullanımla ilgili ceza uygulandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co