Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da yeni yıl mesajları

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, yeni yıl mesajı yayımladı.

Antalya’da yeni yıl mesajları
29 Aralık 2017 - 18:00

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yeni yıl mesajı yayımladı.

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, yeni yıl mesajında, yeni yılı Antalya’da karşılayan vatandaşlara yeni yılın huzur ve güzellik getirmesini temenni etti. Uzunlaya, “Hiç şüphesiz ki dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Antalya’da yeni bir yılı karşılamanın sevincini tüm Antalyalı hemşerilerimizle paylaşıyor, yeni yılın ilimize, ülkemize, yaşadığımız coğrafyaya ve nihayetinde tüm dünyaya barış, huzur ve güzellik getirmesini temenni ediyor, yeni yılın ülke olarak mevcut sorunlarımızın tümüyle çözüldüğü, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği, toplumsal hayatımızda saygının, hoşgörünün, kardeşliğin ve sevginin daima hakim olduğu bir yıl olacağına inanıyorum. Ülkemizin huzur ve güvenliğine kastedecek her türlü saldırıya karşı daima hazırlıklı, donanımlı ve güçlü olma zorunluluğumuzu asla unutmamalıyız” dedi.

Emniyet Teşkilatı olarak, yasadışı her türlü oluşum ve yapılanmalara ve vatandaşların üzerinde lokal nüfuz ve baskı alanları oluşturmak isteyen gruplara karşı kararlı mücadeleye 2018 yılında devam edeceklerini belirten Uzunkaya, “Şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız vatandaşlarımızın bizlere verdiği ve de vereceği destektir. Emniyet Müdürlüğü olarak, hizmetin en iyisine layık olan Antalyalı vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla, yılın 365 günü olduğu gibi 24 saat görev başında olacağımız yeni yılda da, halkımızın karşılaşacağı her türlü asayiş, güvenlik, terör ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleriniz için 112 Acil Çağrı Merkezinin yönlendirdiği 155 Polis İmdat telefonu her an hizmetinizde olacaktır. İlimizde, yılbaşı gecesinde de hiçbir üzücü olayın yaşanmaması için, her zaman olması gerektiği gibi vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, alkollü şekilde direksiyon başına geçmemelerini, sağlık ve güvenlikleri için çalışan görevlilerimizin yönlendirmelerine destekçi olmalarını ve uymalarını özellikle rica ediyor ve “Lütfen, soruna değil çözüme ortak olunuz” diyoruz.”

Böcek: “2018 yılı herkes için huzur dolu olsun”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İlçede yaşayan vatandaşların yeni yıla barış ve huzur içinde “Merhaba” diyebilmeleri için tüm tedbirleri aldıklarını söyledi. Başkan Böcek, Konyaaltı’nın huzur ve güven içerisinde yılbaşı geçirmeleri için başta zabıta olmak üzere tüm belediye ekiplerinin hazır olduğunu bildirdi. Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin görevleri başında olacağını söyledi.

“2017 yılını acı-tatlı bir çok yaşanmışlıklarla geride bırakıyoruz” diyen Başkan Muhittin Böcek, “Umutlarla karşıladığımız 2018 yılının; sağlık ve huzurlu bir dünya için yeni bir başlangıç olmasını diliyorum. Bu düşüncelerle herkesin yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.

Tütüncü, “2018’de yatırımlara devam”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılının Kepez için yine yatırımlar ve hizmetler yılı olacağını söyledi. Tütüncü, “Her yeni yıl biz belediyeler için yeni projeler, yeni yatırımlar demektir. 2017 yılına girerken Kepez Belediyesi olarak hizmet üstüne hizmet ekleyeceğiz demiştik. Ve hemşehrilerimize olan her sözümüzü yerine getirdik. 2017 yılında 14 projenin temellerini attık, 22 projenin açılışını gerçekleştirdik” dedi.

“Okullarımıza bilişim sınıfları, çocuklarımıza oyuncak müzesi, hasta yakınlarına konuk evi, yüzme havuzu, sosyal yaşam merkezi, semt parkları ve semt spor sahalarına kadar bir çok sosyal donatı alanlarını Kepezlilerin hizmetine sunduk” diyen Hakan Tütüncü, “Yeni umut ve beklentilerle bir yeni yıla daha giriyoruz. Azim ve büyük bir gayretle 2018 yılında da çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılda başta yakın coğrafyamızda yaşanan acıların sona ermesini, insanlığın sorunlarının ivedilikle çözüme kavuşturulmasını diliyorum. 2018 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al