Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu
29 Ekim 2017 - 18:36

Türkiye’nin “Demir Adam’ı” olarak bilinen Antalya Fuarcılık ve İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve milli sporcu Ali Bıdı, sağlıklı yaşamın sırlarını Sağlıklı Yaşam Trendleri Fuarı’nda anlattı. Sağlıklı yaşamın sırrının doğru beslenmeden geçtiğini ifade eden Bıdı, kansere meydan okudu. Bıdı, “Kanser olsam ile benim vücudum, bağışıklık sistemim bunu yenecektir” dedi.

Sağlıklı beslenme alışkanlıkları ile yüzme, bisiklet ve koşu dallarının birleşiminden oluşan triatlonda Avrupa ikinciliğini yakalayarak “Demir Adam” unvanını kazanan 68 yaşındaki iş adamı Ali Bıdı; tecrübelerini Sağlıklı Yaşam Trendleri’nde paylaştı.

“Yaşamak için ye”

Türkel Fuarcılık tarafından 26 – 28 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Trendleri Fuarı gerçekleştirildi. Sağlıklı yaşam içeriğiyle gerçekleştirilen ilk ve tek organizasyon olan fuarda Ali Bıdı; Yaşamak için ye” sloganı ile söyleşi gerçekleştirdi. Fuarda Bıdı’nın yanı sıra Seray Sever, Ertuğrul Akbay, Ece Vahapoğlu ve Deniz Dinçel gibi isimler etkinlik gerçekleştirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -