Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu

Antalyalı Demir Adam kansere meydan okudu
29 Ekim 2017 - 18:36
banner

Türkiye’nin “Demir Adam’ı” olarak bilinen Antalya Fuarcılık ve İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve milli sporcu Ali Bıdı, sağlıklı yaşamın sırlarını Sağlıklı Yaşam Trendleri Fuarı’nda anlattı. Sağlıklı yaşamın sırrının doğru beslenmeden geçtiğini ifade eden Bıdı, kansere meydan okudu. Bıdı, “Kanser olsam ile benim vücudum, bağışıklık sistemim bunu yenecektir” dedi.

Sağlıklı beslenme alışkanlıkları ile yüzme, bisiklet ve koşu dallarının birleşiminden oluşan triatlonda Avrupa ikinciliğini yakalayarak “Demir Adam” unvanını kazanan 68 yaşındaki iş adamı Ali Bıdı; tecrübelerini Sağlıklı Yaşam Trendleri’nde paylaştı.

“Yaşamak için ye”

Türkel Fuarcılık tarafından 26 – 28 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Trendleri Fuarı gerçekleştirildi. Sağlıklı yaşam içeriğiyle gerçekleştirilen ilk ve tek organizasyon olan fuarda Ali Bıdı; Yaşamak için ye” sloganı ile söyleşi gerçekleştirdi. Fuarda Bıdı’nın yanı sıra Seray Sever, Ertuğrul Akbay, Ece Vahapoğlu ve Deniz Dinçel gibi isimler etkinlik gerçekleştirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co