Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ANTBİRLİK’ten çiftçiye kredi müjdesi

ANTBİRLİK’TE DÜZENLENEN İMZA TÖRENİNE ANTBİRLİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA YAVUZ, VAKIFBANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET ARIÖZ, VAKIFLAR BANKASI AKSU ŞUBE MÜDÜRÜ BAHTİSER KUŞ VE VAKIFLAR BANKASI AKSU ŞUBESİ KOBİ PORTFÖY YÖNETİCİSİ ENGİN DEMİR KATILDI.

ANTBİRLİK’ten çiftçiye kredi müjdesi
17 Ekim 2017 - 14:54

Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK), çiftçinin ihtiyaçlarını daha rahat karşılaması için Vakıfbankla bir protokol imzaladı. Protokol şartlarına göre; çiftçi hasat sonu ödeme kaydıyla uygun faizle kredi kullanabilecek. Ayrıca çiftçi özel kredi kartıyla faizsiz alış-veriş yapma imkanına sahip olacakB

Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Antbirlik) Vakıfbank ile ’Tarım Bankacılığı’ kapsamında özel bir protokol imzaladı. ANTBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz ile Vakıfbank Akdeniz Bölge Müdürü Mehmet Arıöz arasında yapılan protokol anlaşmasına göre; çiftçi ihtiyaçları için kullandığı uygun şarlardeki krediyi hasat sonu ödeyebilecek ve faizsiz kredi kartına sahip olacak.

Antbirlik’te düzenlenen protokol anlaşmasını Antbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz, Vakıfbank Akdeniz Bölge Müdürü Mehmet Arıöz, Vakıflar Bankası Aksu Şube Müdürü Bahtiser Kuş ve Vakfıflar Bankası Aksu Şubesi Kobi Portföy Yöneticisi Engin Demir birlikte yaptı.

ANTBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz, anlaşmanın tüm çiftçilere hayırlı olmasını temenni ederken, “Bu hizmetimiz, ortaklarımızın ilaç, tohum, gübre, yem gibi tarımsal alımları için hızlı finasman desteği sağlayacak. Amaçımız ortaklarımızın daha iyi şartlarda, kolay üretim yapmaları. Çiftçimiz, tarım ihtiyaçları için çektiği uygun şartlı krediyi hasat sonu ödeyecek. Özel olarak aldığı kredi kartı ile faizsiz alış veriş yapabilecek” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

    ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al