Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ANTSUDER seçimini yaptı

Antalya Tüp ve Su Dağıtıcıları Derneği (ANTSUDER)1. Olağanüstü Genel Kurulu, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kooperatifi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

ANTSUDER seçimini yaptı
06 Aralık 2017 - 11:32

Antalya Tüp ve Su Dağıtıcıları Derneği (ANTSUDER) 1. Olağanüstü Genel Kurulunda başkanlığa Burçin Kantarcı seçildi.

ANTSUDER 1. Olağanüstü Genel Kurulu, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kooperatifi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Çok sayıda tüp ve su bayiinin katıldığı kongrede başkanlığa Burçin Kantarcı, yardımcılıklarına Halil Mert Öksüz ve Murat Terzioğlu seçildi.

Seçimin ardından Kantarcı, amaçlarının ilk olarak esnafın haklarını korumak ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmak olduğunu vurguladı.

Uzun çalışmalar sonucu 22 Haziran 2017 tarihinde derneğin kurulduğunu belirten Kantarcı, “Genel sorunumuz olan kayıt dışı satışların engellenmesi ve kayıt altına alınması için valiliğe raporlarımızı sunduk. Üye kayıtlarımız yoğun şekilde devam ediyor. Yaptığımız bölge toplantılarında bir çok bayinin, pazar günleri tatil talebini değerlendirmeye aldık” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -