Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Araz Supermarket Yeni Reklam Filmini Tanıttı

Araz Supermarket Yeni Reklam Filmini Tanıttı
01 Nisan 2021 - 20:10

 

Azerbaycan’ın en büyük mağaza zinciri Araz Suparmarket, yeni reklam filmini görücüye çıkardı. Reklam filmindeki renkli görüntüler dikkat çekerken ünlü market zincirinin ne denli büyük bir marka değerine ulaştığını da gözler önüne serdi. Araz Supermarket zincirinin yöneticileri, daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla ürün kalitesini ve fiyat politikasını iyileştirirken reklam çalışmalarına da özen gösterdiklerini dile getirdi. Araz Supermarket tanıtım filmi, reyonlarda müthiş indirim şöleninin başladığını, binlerce ürünün alıcılarını beklediğini duyurdu. Tanıtım filminin etkileyici, dikkat çekici içeriğinin müşteriler tarafından ilgiyle karşılandığı gözlendi.

Binlerce ürün, yenilikçi sistem, güler yüzlü personel

Araz Supermarket, yeni reklam filminde tüm şubelerinde satışa sundukları binlerce ürünü, yenilikçi sistemi, güler yüzlü personeli ve uygun fiyat avantajlarını vurguladı. İndirim dönemlerinde özellikle tanıtım filmi hazırlayan ve indirimlerden herkesin yararlanmasını sağlayan supermarket, yoğun ilgiyle karşılandı. Azerbaycan’ın en büyük mağaza zinciri olmanın haklı gururunu yaşayan market yöneticileri, reklam filmleriyle müşterilerine sıklıkla ulaşacaklarını, potansiyel müşterileriyle tanışacaklarını belirtti. Araz Supermarket, tanıtım ve pazarlamaya ayırdığı bütçeyle sektörde başarıyla karşılandı. Markalarını üst noktaya taşımada reklamın payı olduğunu, aşinalık kazandırmanın etkili olduğunu belirten market yöneticileri, uzun vadeli tanıtım çalışmaları olduğunu dile getirdi.

Azerbaycan’ın Her Yerinde Araz Supermarket

Araz Supermarket, Azerbaycan’ın tüm şehirlerinde faaliyet göstermek için hedefleri doğrultusunda hareket ediyor. Tanıtım filmleri, kampanyalar, özel çekilişler, mağaza sayısındaki artış, istihdama sağladıkları katkı ve ürün zenginliği ile Azerbaycan’ın her köşesine ulaşma hedefi için çalışmalar sürüyor. Supermarket zincirinin başarısı ilgiyle takip ediliyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -