Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ASMO’dan ANTİKAD üyelerine eğitim

ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ VE MÜŞAVİRLER ODASI (ASMO), ANTALYA İŞ KADINLARI DERNEĞİ (ANTİKAD) ÜYELERİNE YÖNELİK TEMEL MUHASEBE, VERGİ VE SGK MEVZUATINDA DİKKAT EDİLMESİ KONULARINDA ETİĞİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

ASMO’dan ANTİKAD üyelerine eğitim
05 Aralık 2017 - 11:18

Antalya Serbest Muhasebeci ve Müşavirler Odası (ASMO), Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) üyelerine yönelik temel muhasebe, vergi ve SGK mevzuatında dikkat edilmesi konularında etiğim semineri düzenledi.

ANTİKAD ve ASMO işbirliğinde yürütülen proje kapsamında ANTİKAD üyelerine yönelik eğitim semineri düzenlendi. Eğitimde ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, Antalya Serbest Muhasebeci ve Müşavirler Odası olarak kadın girişimcilere temel muhasebe, vergi ve SGK mevzuatında dikkat edilmesi gereken konularla ilgili eğitim çalışmalarına proje kapsamında devam edileceğini söyledi.

ANTİKAD Başkanı Leman Sedef Tuna ise, Kadın girişimcilerin hem işlerini kurarken hem de kurduktan sonra ihtiyaç duydukları yasal yükümlülükler ile ilgili eğitim toplantılarını ASMO işbirliği ile düzenlediklerini kaydetti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al