Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ATALAY YAZILIM FİRMANIZI MARKALAŞTIRIYOR

ATALAY YAZILIM FİRMANIZI MARKALAŞTIRIYOR
16 Mayıs 2019 - 18:44
banner
ATALAY YAZILIM FİRMANIZI MARKALAŞTIRIYOR

Atalay yazılım’ın kurucusu Enes ATALAY freelancer olarak bu genç yaşında web tasarım hizmetleri vermeye başladı.Sosyal medya da uzmanlaşma yolunda ilerleyen Atalay Yazılım,hedeflerinin ve projelerinin kiteleye hitap etmesini planlıyor.

Günümüzde her firmanın internet ortamında müşteri çekebilmesi için sosyal medya hesapları ve web sitesi olması gerektiğini dile getiren Atalay yazılım.

Sosyal medya hesapları,reklam ve web sitesi sayesinde firmaların ve kişilerin işlerini rahat ve kolayca büyüterek daha fazla kazanç sağlayabileceklerine vurgu yapan Atalay Yazılım.Böylelikle firmaların rakiplerinin önüne geçerek daha fazla kitleye ulaşabildiklerini ve markalarını tanıtabileceklerini belirtti.

Bu genç yaşta başarı gösteren Atalay yazılım sahibi Genç yazılımcı Enes Atalay severek yaptığı bu işte ekibinide işinde uzman kişiler ile kurup daha profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyor.

Daha detaylı bilgi almak için;

İnstagram: @atalayyazilim

Web sitesi: http://atalayyazilim.com

İrtibat numarası: +905445864425www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co