Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATAV’a kadın başkan

ANTALYA TANITIM VAKFI (ATAV) BAŞKANI NİZAMETTİN ŞEN, BAŞKANLIK GÖREVİNİ YELİZ GÜL EGE’YE DEVRETTİ.

ATAV’a kadın başkan
19 Eylül 2017 - 11:46

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Nizamettin Şen, başkanlık görevini Yeliz Gül Ege’ye devretti.

1996 yılında kurulan Antalya Tanıtım Vakfı’nın 2000 yılından bu yana Başkanlığını yürüten Nizamettin Şen, Yönetim Kurulu Toplantısında Başkanlık görevini, Yeliz Gül Ege’ye devretti. Nizamettin Şen, 17 Yıldır devam ettirdiği başkanlık görevini sonlandırırken ATAV Yönetim Kurulu üyeliğine devam edecek.

Antalya Tanıtım Vakfına Kadın Başkan Enerjisi

Yeni Başkanlık seçimi için yapılan ATAV Yönetim Kurulu toplantısında oy birliği ile Başkanlığa Yeliz Gül Ege seçilirken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Alkaya, Sayman Ayhan Kızılsavaş ve yönetim kurulu diğer üyeleri İbrahim Evrim, Adlıhan Dere, Nizamettin Şen ve Recep Yavuz olarak belirlendi.

Aynı zaman Antalya Kadın Müzesi’nin kurucularından olan Yeliz Gül Ege, ATAV’ın ilk kadın Başkanı oldu. Yönetim kurulu üyelerinin iyi dileklerini iletmeleri ardından tebrikleri kabul eden Yeliz Gül Ege Başkanlık görevini devraldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat