Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Atay Uslu’ya AK Parti’de Yeni Görev

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ATAY USLU, CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN OLURU İLE AK PARTİ SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI.

Atay Uslu’ya AK Parti’de Yeni Görev
01 Ağustos 2017 - 13:16

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Meclis İnsan Hakları İnceleme Komisyonu üyeliği, TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanlığı, TBMM Akdeniz Ülkeleri Parlamenterler Asamblesi üyeliği görevlerini sürdüren AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu’ya yeni görev verildi. Daha önceki dönemde tanıtım ve medya başkan yardımcılığını yürüten Uslu, Recep Tayip Erdoğan’ın oluru ile AK Parti Sosyal politikalar Başkan yardımcılığına görevlendirildi.

Milletvekili Atay Uslu’nun Genel Merkezde bu görevlendirme ile göç, uluslararası koruma ve iltica konusunda çalışacağı öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -