Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ATSO İnovasyon Merkezi “İNOVATSO” Açılıyor

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ( ATSO) BAŞKANI DAVUT ÇETİN, İNOVATSO’NUN ANTALYA VE BÖLGESİNDE, GİRİŞİMCİ ADAYLARININ FİKİRLERİNİ KATMA DEĞER YARATACAK MARKA ÜRÜNLERE DÖNÜŞMESİNE ARACILIK EDECEK BİR ÖN KULUÇKA MERKEZİ OLARAK TASARLANDIĞINI SÖYLEDİ.

ATSO İnovasyon Merkezi “İNOVATSO” Açılıyor
20 Aralık 2018 - 14:10
banner

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Antalya Çevre Yolu Üzerindeki Hizmet Binası içerisinde kurulan ATSO İnovasyon Merkezi “İNOVATSO” törenle açılıyor.

“İNOVATSO”nun açılışı dolayısıyla Avrupa İletmeler Ağı Projesi’nin katkılarıyla düzenlenecek konferansta dijital dünyanın fenomen ismi Serdar Kuzuloğlu “İyi Fikir Taze Yenir” konulu bir sunum yapacak. ATSO Başkanı Davut Çetin, İNOVATSO’nun Antalya ve bölgesinde, girişimci adaylarının fikirlerini katma değer oluşturacak marka ürünlere dönüşmesine aracılık edecek bir ön kuluçka merkezi olarak tasarlandığını söyledi.

Mekanik, yazılım ve elektronik atölyeleri

Davut Çetin, “Antalya 4.0 vizyonu çerçevesinde, yenilikçi ve katma değeri yüksek bölgesel girişimcilik ekosistemini oluşturmak amacıyla kurduğumuz ATSO İnovasyon Merkezimizi, Antalya’ya ve ülkemize kazandıracak olmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Inovasyon merkezimizde mekanik, yazılım ve elektronik atölyeleri oluşturduk. Ayrıca girişimciler için kübik ofislerimiz ve toplantılar için belirlenmiş alanlarımız mevcut. Odamız hizmet binası içerisinde 24 saat hizmet verecek İNOVATSO bünyesinde üç boyutlu yazıcıdan cnc tezgahına kadar pek çok ekipman girişimcilerin kullanımına sunulacak. İNOVATSO, fikirlerini geliştirmek, prototipe dönüştürmek isteyen ancak yeterli ekipmanı bulamayan veya yatırımcılarla bir araya gelemeyen girişimcilerin buluştuğu bir yer olacak. INOVATSO’yu yenilikçi fikirler için bir başlangıç noktası olarak tanımlıyoruz, Antalyalı girişimcilerin fikirlerini markaya ve katma değeri yüksek ürünlere dönüştürdüğü bir platform olmasını umut ediyoruz. Önümüzdeki süreçte bu merkezin Antalya girişimcilik ekosisteminin önemli bir parçası haline geleceğine inanıyoruz” dedi.

Kuzuloğlu’ndan “İyi Fikir Taze Yenir” Konferansı

İNOVATSO’nun açılış töreni kapsamında, KOBİ ve girişimcilerin uluslararası pazarlara açılmasını sağlamak amacıyla ATSO tarafından yürütülmekte olan Avrupa İşletmeler Ağı Projesi’nin katkılarıyla ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda 26 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’te M. Serdar Kuzuloğlu tarafından “İyi Fikir Taze Yenir” konulu konferans gerçekleşecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co