Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ATSO’nun “E-Ticarete İlk Adım” programı başlıyor

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) VE AVRUPA BİRLİĞİ (AB) İŞBİRLİĞİNDE HAYATA GEÇİRİLEN “E-TİCARETE İLK ADIM PROGRAMI” SALI GÜNÜ BAŞLIYOR. ATSO BAŞKANI DAVUT ÇETİN, “E-TİCARETE İLK ADIM PROGRAMI” KAPSAMINDA ANTALYA FİRMALARINA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERECEKLERİNİ BELİRTTİ

ATSO’nun “E-Ticarete İlk Adım” programı başlıyor
16 Kasım 2018 - 15:50
banner

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Avrupa Birliği (AB) işbirliğinde hayata geçirilen “E-ticarete İlk Adım Programı” Salı günü başlıyor.

Programın ilk etkinliği kapsamında, 20 Kasım Salı günü Akra Otel’de Global Dönüşüm Kurucusu Başar Ceylan, Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, N11 Lojistik ve Bölge Yönetimi Direktörü Ramazan Altınay, Gittigidiyor Satıcı Gelişimi Müdürü Görkem Öztürk’ün yanı sıra, e-ticaret yapan Antalya firmaları tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

ATSO Başkanı Davut Çetin, “E-ticarete İlk Adım Programı” kapsamında Antalya firmalarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri vereceklerini belirterek, “Program kapsamında dünyanın ve ülkemizin en önemli e-ticaret firmalarından AliBaba, GittiGidiyor, Hepsiburada, ve N11 gibi firmaların yöneticilerini Antalya firmalarıyla buluşturacağız. Programı tamamlayan firmalarımız, online satış yapabilecek bilgi ve beceri ile donanmış olacaklar. İnanıyorum ki; önümüzdeki süreçte çok sayıda Antalya firmasının e-ticaret başarılarını konuşuyor olacağız” dedi.

İşletmelerin internet ortamında olmaları zorunluluk

Hızla dijitalleşen dünyada ticaretin yapısının da değiştiğini vurgulayan Çetin, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bugüne kadar e-ticareti bilmeyen, bugüne kadar yapmamış ya da bu işi çok daha iyi yapmayı hedefleyen üyelerimize yönelik olarak ‘e-ticarete ilk adım’ programını başlatıyoruz. Artık müşteriyi kolundan tutup dükkâna çekme dönemi kapandı. İşletmelerimiz e-ticaretle tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyaya mal satmayı hedeflemelidir. İşletmelerin internet ortamında olmaları bir zorunluluk haline geldi. Bu adaptasyonu sağlayamayanların yaşama şansları kalmayacak.”

Çetin’den Antalya Firmalarına Davet

“E-Ticarete İlk Adım Projesi Lansman Toplantısı”nın 20 Kasım 2018 tarihinde Akra Otel’de düzenleneceğini belirten ATSO Başkanı Davut Çetin, “E.ticaret Çağı Dergisi Yayın Yönetmeni Ümit Öncel’in moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinlikte; Global Dönüşüm Kurucusu Başar Ceylan, Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, N11 Lojistik ve Bölge Yönetimi Direktörü Ramazan Altınay, Gittigidiyor Satıcı Gelişimi Müdürü Görkem Öztürk’ün yanı sıra, e-ticaret yapan Antalya firmalarının da tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacaklar. E-ticareti hedefleyenler için ufuk açıcı bir etkinlik olacağını düşünüyoruz. Başta üyelerimiz olmak üzere konuya ilgi duyan herkesi bu etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    php shellshell downloadTürk Takipçi

    protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

    Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co