Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ “Çevre Hizmet Ödülleri” başvuruları başladı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE SORUNLARI ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (AKÇAM) MÜDÜRÜ PROF. DR. CAN ERTEKİN, ÇEVRE HİZMET ÖDÜLLERİ BAŞVURULARININ BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ.

AÜ “Çevre Hizmet Ödülleri” başvuruları başladı
21 Şubat 2018 - 14:58

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) 21. Çevre Hizmet Ödülleri başvuruları başladı.

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından geleneksel olarak verilen “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2017” başvuruları başladı. Ödülleri’nin bu yıl 21.’sini gerçekleştirdiklerini belirten AKÇAM Müdürü Prof. Dr. Can Ertekin, “Çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolunun iyiyi ödüllendirme olduğu düşüncesiyle yola çıktığımız Çevre Hizmet Ödülleri-2017 başvuruları başladı. Çevre Hizmet Ödülleri her yıl çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmekte. Ortak yaşamımızı ve geleceğimizi yakından ilgilendiren çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkı sağlamayı amaçladığımız bu etkinliğimizde hep birlikte iyi örnekleri ön plana çıkararak çevre değerlerimize sahip çıkalım” diye konuştu.

Başvuruların 06 Nisan 2018 tarihinde sona ereceğini ifade eden Ertekin, “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2017 için Akdeniz Üniversitesi Ölçeği, Antalya Ölçeği, Türkiye Ölçeği (Kamu kurumları, Özel sektör), Bilim Onur Ödülü, Bilim Hizmet Ödülü, Bilim Teşvik Ödülü, Özel Ödül ölçeklerinde değerlendirmeler yapılacak. Bu değerlerin korunmasına hizmet etmiş herkesin başvurusunu bekliyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat