Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ öğrencilerine “Stratejik İletişim ve Medya” Konferansı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MESLEK YÜKSEK OKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN “STRATEJİK İLETİŞİM VE MEDYA” KONULU KONFERANS DÜZENLEDİ.

AÜ öğrencilerine “Stratejik İletişim ve Medya” Konferansı
30 Ekim 2018 - 15:10

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri tarafından “Stratejik İletişim ve Medya” konulu konferans düzenledi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Goda Ajans Kurumsal İletişim Direktörü Gaye Sarıkaya ile Creative Direktör Özge Akyol, gençlere iş yaşamına başlama hikâyelerini anlatarak, çalışma hayatında karşılaştıkları zorlukları ve onları nasıl aştıklarını anlattılar. Konuşmacılar, reklamcılık sektöründe çalışmak isteyen öğrencilere; marka ve kriz yönetimi, sosyal medya yönetimi, kurumsal iletişim yönetimi ve stratejik iletişim başlıklarında önemli bilgiler aktardı. Ayrıca okulda verilen akademik bilginin yanında, iletişim alanında çalışmak isteyen bir kişinin kendini çok yönlü olarak geliştirmesi gerektiği ifade edildi.

Konferans daha sonra öğrencilerin soruları ile devam etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al