Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ’de geleceğin şefleri yetişiyor

TÜRKİYE AŞÇILAR FEDERASYONU, AGEB VE ANFAŞ İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN “GELENEKTEN GELECEĞE YEMEK YARIŞMASI 2018” DE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) MANAVGAT MESLEK YÜKSEK OKULU AŞÇILIK TAKIMI BİRİNCİ OLDU.

AÜ’de geleceğin şefleri yetişiyor
19 Ocak 2018 - 15:27
banner

Türkiye Aşçılar Federasyonu, AGEB ve ANFAŞ işbirliği ile gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması 2018” de Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Manavgat Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Takımı birinci oldu.

Antalya ANFAŞ fuar alanında düzenlenen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması’nda” 14 üniversitenin yarıştığı ‘Üniversiteler Arası Kapalı Kutu (Black Box)’ kategorisinde Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Takımı öğrencileri, Murat Şahin, Semih Yiğit ve Yasin Acar birinci olarak altın madalya ve 1.lik kupası kazandı.

Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması’ndan birincilikle dönen öğrencileri tebrik eden Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hakan Sert, öğrencilere çalışmalarında destek olan Şef Hasan Altıntaş ile Aşçılık Bölümü Öğr. Gör. Özcan Utar, Öğr. Gör. Hasan Fehmi Öz ve Öğr. Gör. Ahmet Şık ’a teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -