Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Aya Yorgi Oteline Özel Fırsatlar Ve Kampanyalar

Aya Yorgi Oteline Özel Fırsatlar Ve Kampanyalar
30 Ekim 2018 - 16:08
banner

Aya Yorgi Oteline Özel Fırsatlar Ve Kampanyalar

 

Adını içerisinde bulunan onlarca tarihi çeşmeden alan Çeşme bölgesi tatilcilerin sezon boyunca ihmal ettikleri ana tatil bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgenin içerisinde yıllardan beri yerli ve yabancı turistlere hizmet veren aya yorgi hotel çeşme kendine has fırsatları ve kampanyaları ile birlikte kaliteli ve profesyonel otelcilik anlayışını hayata geçirmeye devam ediyor. İsteyenler kısa soluklu isteyenler uzun süreli tatil planları için bu otelin güzide fırsatlarını kendi taleplerine göre değerlendirebilir.

Aya Yorgi Otelinde Toplantı İmkanları

Uzun soluklu tatillerde işlerini yarım bırakmak istemeyen tüm iş insanları bu otelin bünyesinde yer alan toplantı salonlarını kiralayabilir. Bir toplantı salonunda olması gereken tüm materyalleri ve unsurları içerisinde barındıran bu alanlarda iki ayrı salon bulunuyor. Her iki salonda da Tv ve barkovizyon mevcuttur. Gündüzleri iş akşamları tatil yapmak isteyen ve bu sayede hiçbir şeyden mahrum kalmak istemeyen aya yorgi hotel çeşme konukları kaliteli hizmetin ayrıcalığına bu alanlarda da varıyorlar. İş araların kahve ve çay servisleri de ücrete tabi olarak profesyonel hostesler ve servis elemanları tarafından veriliyor. Barkovizyon cihazı kullanılarak sunum yapma imkanı da otelin tüm misafirlerine arz edilmektedir.

Aya Yorgi Otelinde Ağızlara Layık Gurme Seçenekleri

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç ayrı öğünde sunulan açık büfe seçenekleri bu otelin sakinlerine özel olarak sunuluyor. Bununla birlikte en kaliteli balık yemeklerinin pişirildiği restoranlar da otelin gurme seçenekleri içerisinde bulunuyor. Ailece gidilecek olan bu restoranlarda birbirinden özel şaraplar da menülerde yer almaktadır. Mis gibi deniz manzarasının karşısında hem ailesiyle vakit geçirmek hem de birbirinden güzel yemeklerin tadına varmak isteyen misafirler erken rezervasyon yaptırarak şimdiden geçirecekleri tatilin planlarını yapabilirler.

Aya Yorgi Oteline Özel Kampanyalar

Aya Yorgi Oteli misafirlerinin bütçelerini ve konaklama kalitesini düşünerek birden fazla kampanya da sunuyor. Özellikle uzun soluklu bir konaklama ihtiyacı içerisinde olan misafirlere 10 günlük kalmalarında 11. gün hediye olarak veriliyor. Yazın son tatil fırsatını değerlendirmek isteyenler ise 29 Ekim milli bayramı için de bu otele kayıtlarını yaptırabilirler. Yeni evli çiftler ise balayı kampanyalarından yararlanabilir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -