Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bakan Soylu’dan son dakika açıklaması:

ULUSLARARASI JANDARMALAR VE ASKERİ STATÜLÜ KOLLUK KUVVETLERİ BİRLİĞİ’NİN TOPLANTISINDA KONUŞAN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, “YAPTIĞIMIZ SINIR ÖTESİ OPERASYONLARLA DEAŞ’TAN TEMİZLEDİĞİMİZ YERLERDE BOMBA ÜRETİM TESİSLERİ ELE GEÇİRDİK. UÇAK YAPMAYA BİLE ÇALIŞMIŞLAR. BASİT DE OLSA ATÖLYE VE FABRİKALAR KURMUŞLAR” DEDİ.

Bakan Soylu’dan son dakika açıklaması:
23 Ekim 2018 - 17:26

Uluslararası Jandarmalar ve Askeri Statülü Kolluk Kuvvetleri Birliği’nin toplantısında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Yaptığımız sınır ötesi operasyonlarla DEAŞ’tan temizlediğimiz yerlerde bomba üretim tesisleri ele geçirdik. Uçak yapmaya bile çalışmışlar. Basit de olsa atölye ve fabrikalar kurmuşlar” dedi.

Bakan Soylu, “Ülkemizde ele geçirdiğimiz PKK mağaralarında silahların yanı sıra torna makineleri bile bulduk. Bu mağaralar, deniz seviyesinden 2 bin 500-3 bin metre yükseklikte, bazıları 3 katlı ve yerin 100 metre altına doğru gidiyor” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al