Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Böcek, barınakta ameliyat izledi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki ameliyathanede veteriner hekimlerin çalışmalarını izledi.

Başkan Böcek, barınakta ameliyat izledi
03 Ocak 2018 - 15:13
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki ameliyathanede veteriner hekimlerin çalışmalarını izledi.

2017 yılında 20 okul ve toplam 5 bin 250 kişinin ziyaret ettiği Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde aynı yıl içinde bin 478 köpek ve 894 kedi tedavi edildi. 864 köpek ve 421 kedi kısırlaştırıldı. Yine aynı yıl içinde 456 köpek ve 235 kedi yeni sahiplerine teslim edildi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, altyapısı ve teknolojik donanımıyla Türkiye’de ilk üç arasında gösterilen Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaları inceledi.

Her hafta bir okulu misafir ettiklerini ifade eden Başkan Muhittin Böcek barınakta hayvanları ziyaret eden öğrencilerin sokakta kedi ve köpeklere çok daha şefkatli yaklaştıklarını söyledi. Bununla birlikte Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde her yıl onlarca kedi ve köpeği tedavi ettiklerini belirten Başkan Böcek 2017 yılı içinde 56 kırık tedavisi, 10 göz muayenesi 650 de biyokimya ve kan taraması yapıldığını söyledi.

Yeni yılın ilk haftasında bu çalışmaları yerinde görmek istediklerini dile getiren Başkan Böcek ameliyat önlüğü giyerek bir köpeğe uygulanan kısırlaştırma operasyonunu izledi. Ayrıca kırık-çıkık ve gebelik gibi durumların incelendiği ultrason odasında da çalışmaları inceledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co