Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Böcek, CHP Korkuteli İlçe Örgütünü ağırladı

KONYAATI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, CHP KORKUTELİ İLÇE ÖRGÜTÜNÜ AĞIRLADI.

Başkan Böcek, CHP Korkuteli İlçe Örgütünü ağırladı
21 Şubat 2018 - 17:22
banner

Konyaatı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Korkuteli ilçe örgütünü ağırladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır ve yönetim kurulu üyeleri, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. CHP İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır, Bu hafta sonu yapılacak olan Parti kampı ve 9-10 Martta yapılacak olan tüzük kurultayı hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Parti kampına İl başkanı, il yönetimi, milletvekilleri, Belediye Başkanları, ilçe Başkanları, ilçe yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik kolu Başkanları, Kadın kolu Başkanları’nın katılımıyla cumartesi ve pazar günleri yapılacak. Seçim değerlendirmelerinin yapılacağı kampa Korkuteli ilçe örgütü tam kadro katılım sağlayacak” dedi.

Çıldır, “Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ziyaretinde, Başkanımız Konyaaltı Belediyesi’nin yaptığı hizmetler hakkında kısa bir bilgi verdi. Kendisini gelecek hafta Korkuteli’ye davet ettik” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co